Ръководството на БНБ си раздало 1 000 000 заплати и бонуси за 2014 година!
Ръководството на БНБ е получило 1 млн. лв. под формата на заплати и бонуси за 2014 г., в която фалира КТБ. Това стана ясно от данни, цитирани в предаването „Здравей, България“ по Нова ТВ от депутата от Реформаторския блок Мартин Димитров. От БНБ все още отказват да съобщят каква е била заплатата на вече бившия гуверньор на централната […]








