Дарик започна национална кампания „Най-добрите лекари в България“.
Дарик започна национална кампания „Най-добрите лекари в България“. Тази инициатива се прави за първи път в България и ще определи най-добрите лекари, които работят в 39 специалности. Кампанията продължава с д-р Генчо Начев, директор на болницата „Света Екатерина“ и национален консултант по кардиохирургия. Той обясни, че в България кардиохирургията е на европейско и световно ниво. […]








