Отворено писмо от Владимир Захаров!/до висшият адвокатски съвет/

Автор: Няма коментари Сподели:

ДО “ВИСШИЯТ АДВОКАТСКИ СЪВЕТ”

гр. София 1000, ул.”Цар Калоян” № 1-а.

от Владимир Евгениевич Захаров :

4180, гр. Хисаря, Бул. Христо Ботев, бл. 19А, 6 эт., ап. 12

майл: vludek58@yahoo.com тел. 0876266895

                                      

                                    ОТВЕТ НА РЕШЕНИЕ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ от АК – БУРГАС:

“Из одного креста можно было бы сделать две виселицы”.         Станислав Ежи Лец

70 дней и 70 ночей Председатель отвечал на жалобу Владимира Захарова, видимо, собирал “жаренные факты”, наводил справки о том, кто из родственников и в какой должности, Адвоката Пети Арнаудовой работает в полиции г. Поморие. А узнав, понял,что нет вины на ней никакой.

И решил Председатель, что рассказывает сказки Владимир Захаров и оговаривает достойных людей на высоких  постах. И, что скуки или забавы ради пишет он письма – жалобы во властные структуры.

Поставил Председатель на своем строгом решении дату 30 марта 2016 г., и дал срок Владимиру Захарову в 14 дней сложить ответ и не ему самому, а еще Выше.

И вот получил почтовое извещение 06 апреля, Владимир Захаров, можно сказать, без сна и обеда спешит, ответить, потому как осталось у него всего 6 дней и 6 ночей.

И твердит этот неблагодарный Владимир Захаров, что Шеф направил его к своему Адвокату. И что получила от Владимира Захарова 1200 лева Адвокат Петя Арнаудова. Но это же было все по правилам. Зря что ли его, поколеченного после избиения и аварии, держали в полиции г. Поморие без еды на одной воде из туалета, в холодной камере под блохастым одеялом, угрожая смертью.

Адвокат же ему показала, где подпись нужно поставить, что бы в живых остаться. А он, неблагодарный, вспомнил через 5 лет и жалобы стал писать. Жил бы, да радовался.

Рано, он не попращавшись, съехал с бургасского региона в регион пловдивский. Была бы забава полиции г. Поморие и ее “добрым молодцам”.

Почти 5 лет минуло с той поры и не столько воды утекло  сколько еды съеденно. И такая “квалифицированная” была оказана Владимиру Захарову “правовая” помощь Адвокатом Петей Арнаудовой и судимость его уже автоматически погашеннa, только вот не хочет он быть преступником болгарским, а хочет он правду – истину восстановить не по Арнаудовски, а по Справедливости.

                                                       А ТЕПЕРЬ СЕРЬЕЗНО:

          Хотя мной было подробно описаны события, выводы делать Вам, но для феодалов и не люстрированных чиновников повторюсь.

Что нет сроков, освобождающих от ответственности, для бандитов и их пособников.

          Я по прежнему считаю, что Адвокат Петя Арнаудова является не представителем защиты, а представителем преступной групировки, удачно разместив свой офис напротив полиции г. Поморие, принимая обработанных и направленных к ней Шефом полиции клиентов.

          Если в этом сомневается Председатель и еще кто то из вассалов – это их проблема и пусть это останется на их совести. Просто им по голове обутыми в спецназовские ботинки, еще не били.

 И их не защищала Адвокат Петя Арнаудова. Я же считаю, как и прежде, что:

          Вместо цялостен и напълно разследване наказателно дело “Адвокат” Петя Арнаудова, в тайно споразумение с Динко и Йордан Диневи и длъжностни лица на гр. Поморие, ме прави престъпник.

          Вместо да защитава клиента си, преди на следствието, прокуратурата и съда, прилага молби, които да ми дават качеството на жертвата, “Адвокат” Петя Арнаудова, ме прави обвинен.

          Използване на заплахи и сплашване, престъпно сдружение с “Адвокат” Петя Арнаудоваме лиши от правото на свобода, като ме остави в килията, лиши ме от медицински преглед и свободен избор на адвокат.

          Вместо да защитава клиента си, за неговите 1200 лева, “Адвокат” Петя Арнаудова, тя използва официалната си позиция за собствените си егоистични цели.

А именно, използвайки моето състояние на шок след опита за убийство и заплахите, отправени към мен за затвор и смърт, е направила мръсната работа да наруши фактите и документите.

          “Адвокат” Петя Арнаудовазнае точната информация на моя конфликт с братята Диневи, в тайно споразумение с тях, както и с шефа на полицията на гр. Поморие, не е действала в интерес на клиента си, а в интерес на престъпната общност, в която тя се чувства в безопасност.

         

                                    Питам Висшият Адвокатски Съвет на България:

          1. Ще осъдят ли престъпната дейност на Адвокат Петя Арнаудова.

          2. Да изискат връщането на средствата от 1200 лева, които аз пратих на адвокат Петя Арнаудова, да върши мръсна, престъпна работа, с банков превод по сметката ми:

Райфайзен БАНК, VLADIMIR E. ZAKHAROV, Валюта: BGN, IBAN: BG54 RZBB 9155 1037 6951 09, BIC: RZBBBGSF.

          3. Изискването от Адвокат Петя Арнаудова за морални и имуществени вреди на средства в размер на 25 000 лева за своята престъпна дейност. Това е престъпна дейност, за да ме превърне в обвиняем, ми даде всички разноски от съда, както и ремонта на моята кола KИA Спотриж. Адвокат Петя Арнаудова се е превърнала в звено от веригата на престъпната общност, която след четири години продължава преследването ми.

                                                                                                          С Уважение, Владиммир Захаров.

Предишна статия

Референдум в Холандия отхвърли асоциирането на Украйна

Следваща статия

Трансерфинг Реальности – Ступень 4 /на руски език/.

Други интересни