Хисаря днес…а дали е така? Кой ще ми каже?
#3 Не срам, а ПОЗОР! 04 Юли, 2017 | 21:25 През тези четири години градът и общината ще се върнат много години назад и ще е много много трудно на следващия кмет да управлява. Две години минаха в тотално затъмнение, дълбок сън, безхаберие, незнание и […]








