Членовете на Г-20 се споразумяха…
Всички страни се ангажират с Парижкото споразумение за климата, с изключение на Съединените щати. Членовете на Г-20 се споразумяха да поддържат отворени пазари, предаде ТАСС, цитирайки окончателната декларация на световните лидери след срещата на върха в Хамбург. Те се обявиха и против протекционизма, но признаха ролята на предпазни мерки по отношение на търговията и върховенството […]








