ПОЖАРЪТ…
За палежа на Партийния дом се казаха доста неща. Има и преувеличения, или направо измишльотини. Това е нашият стандарт – минали са години, основните участници или свидетели ги няма, колко му е да ръсиш каквото ти скимне. Сега, след палежа на крана, който трябваше да демонтира паметника пред НДК, ми се стори уместно да покажа […]








