В ХХI век… В типичен арогантен, деспотичен, мутренски стил властта ни демонстрира административна сила, като я стоварва върху ни за назидание…
Безочието на кметската управа в Община Варна към проблемите на село Константиново, кристализира вече до наглост. Здравейте! Пиша Ви по повод поредното управленско безумие сътворено от кметския екип в Община Варна. След репортаж на БТВ излъчен на 07.02.2018г., отразяващ разбитата след наводнението от 2016г. улична инфраструктура и липсата на мръсна канализация в селото, на 16.03.2018г. […]








